Translate

piątek, 23 listopada 2012

3. Pięć najlepszych wideo z ćwiczeniami na YouTube.

Fitness nie wcale nie musi być drogi, a efektywny!

Body Rock TV

Jeśli sam brzuch Zuzanny nie jest dla Ciebie wystarczającą inspiracją, to gwarantuję, że pokochasz stronę BodyRockTV za kreatywne ruchy, podstawowe wyposażenie i krótkie, ale bardzo intensywne ćwiczenia. Ćwiczenia cardio i (w większości) ćwiczenia obwodowe, które są dostosowane do każdego poziomu umiejętności. Bonus: W przeciwieństwie do wielu kanałów YouTube, na tym filmy są w jakości HD, a Zuzanna jest rewelacyjna w tłumaczeniu i pokazywaniu ćwiczeń.

Frugal Fitness TVMichael Schiemer specjalizuje się w pokazywaniu najlepszych ćwiczeń za pieniądze- ale w tym wypadku, za darmo! Frugal Fitness TV oferuje szeroki zakres domowych ćwiczeń na siłę, do których nie potrzeba wiele sprzętu.

Pop Pilates

Kochasz pilates, ale nienawidzisz płacić za salę?  Cassey Ho z Blogilates offeruje krótkie, darmowe widea Pilates, które możesz wykonywać na pojedyncze części ciała lub połączyć cały Pop Pilates jako trening. Pokochasz jej wesołą osobowość i profesjonalizm.


Longevity Clubs

Fitness jest całym życiem dla  Steve i Bonnie Pfiester, trener i publicysta który otworzył Longevity Clubs w Kalifornii. Ale nawet jeśli żyjesz w krainie mrozu możesz wykorzystać jego intensywne i darmowe treningi.

MYOMY TV
MyOMy Fitness obiecuje "ekstremalny domowy trening fitness" połączony z kettlebell i ćwiczeniami obwodowymi aby zbudować siłę i spalić tłuszcz. Jedyny koszt? Twój pot!

Lubię to! · Active and healthy lifestyle

5 komentarzy:

 1. Oj trzeba dużej motywacji, żeby ćwiczyć z kimś z kompa :P Podziwiam ludzi, którzy tak mają :)

  Ale już naukowo udowodniono, że nawet weekendowe aktywności dobrze na nas wpływają- nie trzeba wcale ćwiczyć codziennie, choć tak jest najlepiej ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. cudowne! bede cwiczyc pilates wreszcie! ale pisz co u Ciebie!

  OdpowiedzUsuń
 3. Hej! I gdzie się podziewasz? Gdzie ten entuzjazm i energia? Dieta i ćwiczenia tak Cię pochłonęły? Przeniosłam się na cinamon.ownlog.com
  Pozdrawiam:)

  dawna white.ownlog

  OdpowiedzUsuń
 4. ✬ * ∗ *☆ ∗ * ☆

  ………….. ⋱ ⋮ ⋰
  ………….. ⋯ ✰ ⋯
  ………….. ⋰ ⋮ ⋱
  ……… …….*•♥•*
  …… ……. *♥♫♫♥*’.
  … …….. *♥•♦♫••♥*
  ……… *♥☺♥☺♥☺♥*
  ………*♥•♥#♠*♥#♥•♥* ‘
  ……..*♥♫♥♥♫♥♥♫♥♫* ‘
  …….*♥♥☺♥♫♥♫♥☺♥♥*’
  ……*♥♥♣♫♥♣♥♥♣♥♫ ♣♥♥*’
  ….’*♥♥♣♥♫♥♥♫♥♥♫ ♥♣♥♥*’
  ….*~~**~~**~***~~**~~*
  ….(▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓)
  _____███████████
  ♥:♥: ♥: ♥: ♥: ♥: ♥: ♥: ♥: ♥: ♥:

  Wesołych Świąt!!!

  OdpowiedzUsuń
 5. Ja najbardziej z ćwiczeń fitnessowych cenię sobie pilates. Dlaczego? Jak przeczytacie, ten artykuł będziecie na pewno wiedzieć: http://www.jestemfit.pl/artykuly/trening/pilates-bezpieczny-trening-dla-cia%C5%82a-i-dla-umys%C5%82u No ale oczywiście niektórzy z Was mogą kochać bardziej dynamiczne formy ruchu. Chociaż nikt też nie powiedział, że nie można ich ze sobą łączyć.

  OdpowiedzUsuń