Translate

sobota, 12 października 2013

What's new

Wiem, wiem nie było mnie dość długo... wiem, wiem jesteście złe. To wszystko przez moje życie prywatne. Dużo się wydarzyło, ale nie mam zamiaru was zanudzać. Mam wam jak zwykle tyle do napisania, że nie wiem od czego zacząć :)

Od trzech tygodni lub miesiąca, nie wiem dokładnie jestem na mojej wymyślonej diecie, którą nazywam dietą cud- jesz mniej, zdrowiej i chudniesz. Do tego dokładam dwa razy w tygodniu godzinkę jazdy na rowerze, siłownię, saunę, jacuzzi, basen i efekty są świetne. Chciałabym już na zawsze tak jeść, tak ładnie... to wszystko przez to, że mój chłopak wyjechał na urlop na dwa i pół tygodnia do Polski i chcę być o rozmiar mniejsza kiedy wróci. On mnie uwielbia taką jaka jestem, ale ja chcę być piękniejsza po prostu dla siebie. Jak się domyślacie wakacje na wyspach kanaryjskich i Londyn nie wypaliły... no cóż, może za rok. Mam nadzieję!

Jutro idę na zakupy ubraniowo-kosmetyczne! Nie mogę się doczekać!!

Dobranoc!
Buziaki

I know, I know, I wasn't there for quite a long time... I know, I know, you are angry at me. It's all because my private life. A lot happend but I am not gonna bore you. I have so much to write about, but I don't know where to start :)

Since two or three weeks, I don't know exactly, I am on my imaginary diet, I am calling it miracle diet- you are eating less, more healthy and you are losing weight. I am adding one hour of cycling, gym, sauna, jacuzzi and swimming pool to it, and results are great. I would like to eat like this forever... it's all because my boyfriend is on holidays in Poland for two and a half weeks and I want to be one size less than I am now. He loves me the way I am but I want to be prettier just simply for myself. As you can guess holidays on Canary Islands and London needs to wait... maby next year :) I hope so :P

Tomorrow I am going shopping! I can't wait!

Nite nite!
xoxo

5 komentarzy:

 1. Tylko nie przesadź z tym jedzeniem mniej :) Ale powodzenia!

  OdpowiedzUsuń
 2. Życzę powodzenia:)) Jasne. zmieniamy się przede wszystkim dla siebie ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Najważniejsze jest to, żebyś to Ty czuła się dobrze ze sobą :) życzę powodzenia i jeszcze większych efektów, tylko nie przesadzaj z mniejsza iloscia jedzenia :*

  OdpowiedzUsuń
 4. Taka dieta, o ktorej piszesz, jest najlepszą dieta :))
  Tak trzymaj!!

  OdpowiedzUsuń
 5. Zdrowe żywienie, pięć posiłków dziennie... słyszałaś tą przeróbkę? hehe. Zdrowe i racjonalne żywienie jest kluczowe do poprawy sylwestki i oczywiście ćwiczenia... żadne diety z gazetki.

  OdpowiedzUsuń