Translate

niedziela, 5 stycznia 2014

Podsumowanie roku 2013

Serdecznie witam Was już w Nowym Roku 2014!! Mam nadzieję, że ten rok będzie dużo lepszy niż poprzedni. Szczerze powiedziawczy dla mnie rok 2013 to totalna katastrofa! Nie mówiąc już o moich treningach czy diecie, ale moje życie osobiste okazało się kompletną porażką. Uświadomiłam sobie to dość niedawno. Czas to zmienić. Czas na nowy świeży start. Życzę wam aby rok 2014 był bardzo dobrym i szczęśliwym dla was rokiem. Spełnienia wszystkich marzeń i planów.


Zerknęłam przed chwilą w moje postanowienia z poprzedniego roku i udało mi się zrealizować AŻ jeden podpunkt [hahaha!] - sama się z siebie śmieję- jestem żałosna! Nie było to łatwe, ale wreszcze rzuciłam palenie!!! Juhuuuu! Bardzo się z tego cieszę! Nie palę od 31.10.2013 roku i mam nadzieję, że już nigdy do tego nie wrócę.

Co do zwiedzania świata, diety, ćwiczeń, nauki języków, studiów- wielkie fiasko! A dlaczego? Bo się zakochałam... oddałam całą siebie nie dostając nic w zamian. Straciłam rok. Tego roku już nie stracę!!! Zrobię wszystko aby zrealizować swoje cele i być szczęśliwa- sama-!

Obiecuję więcej postów... dajcie mi trochę czasu na poukładanie wszystkiego w głowie. Głowa do góry i idę dalej przez ten świat.9 komentarzy:

 1. głowa do góry i do przodu ! :)

  OdpowiedzUsuń
 2. A przy okazji może dieta BIO?

  www.cosdlazdrowia.pl

  OdpowiedzUsuń
 3. Świetny wpis. Mam nadzieję, że się nie obrazisz, jeśli dodam Cię do mojej listy najlepszych blogów o zdrowym żywieniu: http://zdrowe-odzywianie-blogi.blogspot.com/. Będzie łatwiej znaleźć Twój blog. Pozdrawiam, Michalina.

  OdpowiedzUsuń
 4. Rzucenie palenia to wielki sukces, niektórzy by oddali wiele żeby rzucić. Nie załamuj się :) Nowy rok, nowe możliwości, nowe cele! Może tym razem się uda :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Brawo, abyś w tym roku osiągnęła wszystko czego chcesz. Zapraszam, również na mojego bloga o odchudzaniu, ćwiczeniach i motywacji do sportu.

  OdpowiedzUsuń
 6. Brawo brawo! Słonik i Inni czekają na więcej postów. :)

  OdpowiedzUsuń