Translate

niedziela, 1 marca 2015

Trochę prywaty

Tak, tak wiem. Zaniedbałam was, ale nie martwcie się... zaniedbałam również siebie. Wiem, że nie bywałam tutaj wcale. Niestety takie jest życie. Czasem po prostu nie masz kiedy robić tego co lubisz ze względu na to co dzieje się w Twoim życiu. Nie, nie obawiajcie się nie porzucam bloga. Nigdy go nie porzucę. To on daje mi motywacje, wasze komentarze poprawiają mi humor i dają siłę do dalszej walki. Tak, tak ten blog już dawno przestał być o zdrowym odżywianiu i zdrowym stylu życia. Może nie tyle przestał być co został wzbogacony o moje przemyślenia na temat życia. I to się nie zmieni. Lubię dzielić się nimi z wami. Lubię znać wasze zdanie, cenię je.
Dużo się zmieniło i jeszcze dużo się zmieni, obiecuję. Blog będzie wzbogacony o wiele ciekawych rzeczy. Powstanie instagram, facebook odżyje, poznacie moją Twarz i moją historię, poznacie mnie wreszcie. Obiecuję. Bądźcie cierpliwi.
Moje prywatne życie bardzo się zmieniło. W grudniu zaaplikowałam na studia podyplomowe - informatyka- programowanie. I... dostałam się!! Sama nie mogę uwierzyć, że mi się udało. Studiuje w National College of Ireland, to jedna z najlepszych uczelni wyższych w Irlandii. Jestę studętę, będę informatykię! Niezła zmiana co? Z nauczycielstwa przejść do programowania ha. Zrezygnowałam z pracy, teraz już tylko studiuję. Uczę się jak robić ładne strony internetowe więc na pewno zobaczycie tu dużo zmian w najbliższym czasie.Na razie tyle o mnie.
Pozdrawiam. Miłej niedzieli.

4 komentarze:

  1. powodzenia na studiach! :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Już nie mogę się doczekać tej nowej odmiany Ciebie :)
    Czasami zmiany są potrzebne!

    https://poradnikzywieniowy.wordpress.com/

    OdpowiedzUsuń