Translate

środa, 24 czerwca 2015

Motywujące przemówienie Michelle Obama

Ostatnio natrafiłam w internecie na motywujące przemówienie Michelle Obama. Uważam, że wiele z nas nie zdaje sobie sprawy z tego co obecnie posiada i jak wiele może dokonać. Ciągle myślimy o tym czego nie mamy, zamiast skupić się na tym co posiadamy. Może nie masz worka pieniędzy, nie jeździsz na wakacje co dwa miesiące i nie wozisz się drogą furą, ale to co w tej chwili masz jest bazą do lepszego życia. Najważniejsze to nie poddawać się i ciągle się starać.

"Jeśli nie możesz latać, biegnij. Jeśli nie możesz biec, idź. Jeśli nie możesz chodzić, czołgaj się. Ale bez względu na wszystko - posuwaj się naprzód"
- Martin Luther King

 Tylko tak możemy zawalczyć o swoje marzenia. Nic się samo nie zrobi. Pamiętaj więc, że lenistwo, smutek i skupianie się na tym czego nie masz nie pomogą Ci w uzyskaniu celu.


4 komentarze:

 1. Ten cytat Luthera Kinga jest bardzo motywujący.

  OdpowiedzUsuń
 2. Ma kobieta talent do przemówień... To prawda, trzeba dążyć do celu za wszelką cenę, pomimo wszystko i, co chyba najważniejsze, pomimo całego gadania innych ludzi.! :D
  Pozdrawiam i zapraszam do siebie :) biegiemdomarzen.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. There are various online sources to provide you informative details on this topic,
  but this is one is very helpful.
  emergency room brooklyn

  OdpowiedzUsuń
 4. You have post very useful information to get healthy body. Keep posting so that we can read some interesting information on this.
  day care centers in brooklyn

  OdpowiedzUsuń